„Diena be mokslo – tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis, ir tiek mažai turime tam laiko“ (Albertas Einšteinas).
Kiekvienas moksleivis galėjo išbandyti save 2 dalykų olimpiadose.
Sveikiname visus nugalėtojus :)
Dalykas |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Vieta |
Lietuvių kalba |
Austėja Kaunietytė |
5c |
I |
Ignas Grigalavičius |
5c |
II |
|
Sonata Staurylaitė |
5c |
III |
|
Rugilė Hokušaitė |
7c |
I |
|
Viktorija Stumbrytė |
7b |
II |
|
Gabrielė Boikaitė |
7b |
III |
|
Rima Baltkojytė |
8a |
I |
|
Kamilė Jasnauskaitė |
8a |
II |
|
Indrė Vilniškytė |
8d |
III |
|
Matematika |
Danas Dargužis |
5b |
I |
Gytis Baranauskas |
5b |
II |
|
Mantvydas Križanauskas |
5d |
III |
|
Kamilė Falkauskaitė |
6c |
I |
|
Živilė Jasnauskaitė |
6b |
II |
|
Augustė Šileikaitė |
6a |
III |
|
Markas Tomkevičius |
6b |
III |
|
Benas Ridikas |
7c |
I |
|
Aivaras Voveris |
7c |
II |
|
Tadas Raudonis |
7b |
III |
|
Dominykas Drevinskas |
8c |
I |
|
Rima Baltkojytė |
8a |
II |
|
Aivaras Laiškonis |
8c |
III |
|
Anglų kalba |
Karolina Katinaitė |
5b |
I |
Emilė Svilytė |
5b |
II |
|
Alisa Marija Mikalauskaitė |
5d |
III |
|
Tomas Sakalauskas |
6b |
I |
|
Mykolas Locnis |
6a |
II |
|
Gintaras Micevičius |
6b |
III |
|
Deividas Tvarijonavičius |
7c |
I |
|
Klaudija Praulionytė |
7c |
II |
|
Tadas Raudonis |
7b |
III |
|
Martyna Gabulaitė |
7b |
III |
|
Justina Liesytė |
8c |
I |
|
Šarūnė Avižienytė |
8c |
II |
|
Simonas Daugvila |
8c |
III |
|
Valdas Šimonis |
9a |
I |
|
Erlandas Šiaučiūnas |
9a |
II |
|
Goda Adomonytė |
9a |
III |
|
Modestas Tilindis |
10a |
I |
|
Deividas Butkevičius |
10b |
II |
|
Simas Švarcas |
10a |
III |
|
Rusų kalba |
Dovydas Araminas |
5d |
I |
Akvilė Seliavaitė |
5c |
II |
|
Mangirdas Demenkovas |
5c |
III |
|
Maksimas Jukonis |
6c |
I |
|
Sigita Ulianskaitė |
6a |
II |
|
Aleksandra Navikaitė |
7c |
I |
|
Arnas Metlovas |
9a |
I |
|
Vokiečių kalba |
Kamilė Mikalauskaitė |
7b |
I |
Oksana Garuckaitė |
7b |
II |
|
Geografija |
Kornelija Lašinytė |
7a |
I |
Martynas Jakubauskas |
7b |
II |
|
Deimantė Svilytė |
7a |
III |
|
Istorija |
Rugilė Virbickaitė |
5d |
I |
Gintaras Micevičius |
6b |
I |
|
Kotryna Lazdauskaitė |
7b |
I |
|
Paulius Urbonas |
8d |
I |
|
Gamta ir žmogus |
Agnė Teresevičiūtė |
5d |
I |
Mantvydas Križanauskas |
5d |
II |
|
Kornelija Raginytė |
5d |
II |
|
Rokas Snarskis |
5c |
III |
|
Lauryna Buitvydaitė |
6b |
I |
|
Martyna Nevieraitė |
6a |
II |
|
Karolis Bielskis |
6b |
III |
|
Šeila Žilinskaitė |
6b |
III |
|
Biologija |
Kornelija Lašinytė |
7a |
I |
Deimantė Svilytė |
7a |
I |
|
Justina Barisevičiūtė |
7c |
II |
|
Benas Čečinas |
7c |
III |
|
Neda Pruščikaitė |
8c |
I |
|
Kamilė Jasnauskaitė |
8a |
II |
|
Indrė Vilniškytė |
8d |
III |
|
Evelina Ribikauskaitė |
10b |
I |
|
Antanas Zopelis |
10b |
II |
|
Laura Mikalauskaitė |
10a |
III |
|
Fizika |
Neda Pruščikaitė |
8c |
I |
Simonas Daugvila |
8c |
II |
|
Lolita Katkutė |
8d |
III |
|
Chemija |
Marius Vasiliauskas |
10a |
I |
Informacinės technologijos |
Mykolas Locnis |
6a |
I |
Mantas Kiaunė |
6a |
II |
|
Nojus Masiliūnas |
6a |
III |
|
Karolis Vinslovas |
6a |
III |
|
Rimas Prokopovičius |
8d |
I |
|
Mantas Kirstukas |
8d |
II |
|
Dominykas Jurkštas |
8c |
III |
|
Dailė |
Agnė Teresevičiūtė |
5d |
I |
Alisa Marija Mikalauskaitė |
5d |
II |
|
Ineta Petraitytė |
5d |
III |
|
Linas Šaltis |
5a |
I |
|
Evelina Gedminaitė |
6c |
II |
|
Gabrielė Paulauskaitė |
6c |
III |
Informaciją pateikė dir. pavad. Virginija Jeleniauskienė