13 nebūtinai yra blogai! 13 gali būti labai sėkmingas skaičius, pavyzdžiui, vasario 13 dieną mūsų mokykloje vyko anglų kalbos  skaitovų konkurso mokyklinė atranka. Dalyvavo 13 aštuntų klasių mokinių.

Mokyklos skaitykloje vyko daug įvairaus pobūdžio renginių, skirtų akcijai „Renkame geriausią 2018 metų knygą vaikams ir paaugliams“. Malonu, kad visos knygos – penkios vaikams ir trys paaugliams – sulaukė mokinių dėmesio. Kviečiame aktyviai balsuoti už jums labiausiai patikusią knygą.

Baigėsi kupinas įvairių iššūkių šių mokslo metų I pusmetis. Susumavus rezultatus, labiausiai džiaugiamės mokiniais, kurie šį pusmetį baigė įvertinimais – tik 9 ir 10.

 

 

 

Kiekvienais metais mūsų mokykla dalyvauja pamėgtoje akcijoje „Renkame Metų knygą“. Ieškome būdų, kaip įdomiau ir patraukliau pristatyti naujausias lietuvių rašytojų knygas vaikams ir paaugliams.

Šių metų sausio 16 dieną „Šaltinio“ progimnazijoje vyko kasmetinis anglų kalbos konkursas „Smart Kids 2019“ (iš anglų k. išvertus reiškia „Sumanūs, išmanūs vaikai“). Jame mūsų mokyklai atstovavo penktokai Benediktas Domkus (5b) ir Justinas Serapinas (5b) bei šeštokai Danas Šimkus (6c) ir Nedas Balčiūnas (6c). Komandą konkursui ruošė mokytojos V. Kuriazovienė ir I. Gaidelionienė.

© 2016. Visos teisės saugomos