„Spelling Bee“ – tai angliškų žodžių tarimo paraidžiui konkursas. Šis konkursas pirmą kartą buvo surengtas 1925 metais JAV. Dabar jis vyksta daugelyje pasaulio šalių.

Trumpėjant dienoms ir daugiau tamsaus meto ateinant į mūsų gyvenimus, vis dažniau pratrunkantis rudeninis lietus ir stipraus vėjo gūsiai trukdo pasidžiaugti margaspalvių medžių grožiu, pasivaikščioti šlamančiais lapais, dėl to vis dažniau subjūra nuotaika, vis dažniau norisi susisukti į šiltą antklodę ir laiką leisti namuose. Apie užplūstačias emocijas, apie tai, kad jos nėra nei geros, nei blogos ir kaip jas tinkamai išreikšti, su ketvirtų ir penktų klasių mokiniais kalbėjosi psichologė Kristina ir socialinė pedagogė Jolanta.

Būsimos profesijos pasirinkimas – vienas atsakingiausių ir daug ateityje lemiančių žmogaus sprendimų, todėl siekiant padėti mokiniams atrasti savo kelią gyvenime, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko Karjeros diena, skirta pažintinei, praktinei veiklai, kai sudaromos sąlygos mokiniams kasmet apsilankyti tėvelių darbovietėse, išvykti į mokymo įstaigas, muziejus, išbandyti save įvairiose veiklose. Šiemet dėl COVID-19 grėsmės ši diena vyko kitaip, pagal Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas, nes ne visos įmonės, įstaigos norėjo ir galėjo priimti moksleivius. Netradicinėje dienoje dalyvavo 5–10 klasių mokiniai. Vieni išvyko, kiti svečių laukė mokykloje.

Spalio 14 dieną Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje įvyko susitikimas su Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Panevėžio poskyrio štabo seržantu, vyresniuoju verbuotoju Renaldu Stukniu.

Solidarumo bėgimo istorija Lietuvoje prasidėjo 2014 metais. Pirmajame Solidarumo bėgime dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Šiemet jau septintą kartą Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos mokiniai bėgo Solidarumo kilometrus.

© 2016. Visos teisės saugomos