Kasmet gegužės 31 dieną Pasaulio sveikatos organizacija kviečia visus minėti Pasaulinę dieną be tabako, atkreipti visuomenės dėmesį į rūkymo žalą sveikatai bei kitas su tabako ir tabako gaminių vartojimu susijusias rizikas.

Gegužės paskutinę savaitę mūsų mokyklos tėveliai dalyvavo respublikinėje iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes“, supažindino mokinius su savo darboviete ir savo profesija. Esame labai dėkingi mokinių mamoms: Ritai Beriozovienei, Mildai Domkienei, Romenai Petrauskienei.

Lietuvos mokyklose nuo 2015 metų vyksta iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“. Tai yra visuotinė atvirų durų diena moksleivių tėvelių darbovietėse, suteikianti galimybę artimiau susipažinti su tėvų, senelių, kitų artimųjų profesijomis.

Artėja svarbi diena Lietuvos istorijoje. Gegužės 7-oji! Ją kasmet paminėdavome skaitykloje, bet šiais metais dar negalime susitikti, todėl sukūrėme įvairių užduočių Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, suradome filmų.

Pasaulinė gyvybės diena – tai Gyvybės kultūros skleidimo diena. Ši diena nuo 1998 metų Lietuvoje švenčiama paskutinį balandžio sekmadienį. Gyvybės diena – tai meilės įstatymo laikymosi diena. Šis meilės įstaytmas grindžia gyvybės kultūros esmę – linkėti, daryti ir trokšti kitam to, ko patys sau norėtume…

© 2016. Visos teisės saugomos