Kviečiame apsilankyti parodoje, kuri veikia mokyklos skaitykloje. Tai 9–10 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Žemė – žmonijos buveinė“, skirta Pasaulinei Žemės dienai.

Kovo mėnesį vyko Panevėžio miesto bendrojo lavinimo mokyklų 7–8 klasių mokinių projektas „Dirbu Lietuvai 2021“. Mokyklos komanda turėjo atlikti tris užduotis.

Kovo 20 dieną dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose mūsų planetos kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos kovo 20-ąją – pavasario lygiadienį – paskelbė Pasauline Žemės diena.

Kasmetinis, tęstinis 1–10 klasių mokinių  projektas „Dainuoju Tau, LIETUVA“, skirtas valstybinėms šventėms: Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo ir Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti, šiais metais vyko nuotoliniu būdu.

Kovo 11-oji – valstybinė šventė, kalbinanti širdį. Norėtųsi, kad ši šventė kalbintų ir suaugusiojo, ir vaiko širdį. Jei Vasario 16-oji yra mūsų valstybės gimimas, tai Kovo 11-oji yra prisikėlimas po okupacijos. Moksleiviai žino, kad abi šventės turi savo prasmę. Tačiau žinoti ir vertinti nėra tas pats. Žmogus vertina tai, dėl ko pats kovoja ir stengiasi. Jei moksleivis  savo pastangomis ką nors padaro, supranta, kad tai reikia saugoti.

© 2016. Visos teisės saugomos