Gegužės 18d. mūsų mokykloje veikiančios  Dievo tarno kun. Alfonso Lipniūno kuopos ateitininkai Panevėžio Kraštotyros muziejuje dalyvavo edukacijoje – „Kelionė laiku“. Programoje 5,7,8 kl. moksleiviai susipažino su XIX a. pabaigos – XX a. pradžios Aukštaitijos  ūkininko šeimos

Simboliška, kad gegužės 16-ąją – tarptautinę šviesos dieną - Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje buvo pagerbti „Metų karkiečiai“  ir apdovanoti „Balto sparno“ statulėle. Renginio pradžioje Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos direktorė Minolė Petronytė-Kairienė pasveikino gausiai susirinkusią bendruomenę ir palinkėjo, kad kiekvienam ši statulėlė būtų gyvenimo šviesos, pradžios į didelį skrydį ir bendrystės simbolis.

Šią mokslo savaitę tarptautinio projekto “Roads to History” dalyviai baigė keliaudami Lietuvos pajūriu. Apibendrino projekto veiklas, rezultatus ir dalyvavo edukacinėje programoje „Gintaro gaudymo paslaptys”. Gidas Igoris pasidalino savo pomėgio paslaptimis, mokinius kvietė suvaidinti legendos „Jūratė ir Kastytis” epizodą, dalyvauti gintaro atpažinimo varžybose bei vedėsi mokinius „gaudyti“ gintarų. Smagu, kad laimė šypsojosi beveik visiems! 

Gegužės 5-ąją dieną 5-7 klasių mokiniai sugužėjo į mūsų mokyklos aktų salę, kur smagiai netradiciniame renginyje „Linksmosios lietuvių kalbos varžytuvės‘‘ paminėjo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.

Šį kartą, gegužės 4 dieną, nuvykome  į Pakruojo rajoną tikslu pamatyti skaldos gamybą. Pasirodo, lankydamiesi  Petrašiūnuose, įmonėje „Dolomitas” išgirdome  daug įdomios  informacijos apie  naudingąsias iškasenos  Lietuvoje ir šioje teritorijoje. Likome nustebinti, kokiame gylyje jos randamos, o svarbiausia, kaip jos iškasamos , apdorojamos, perdirbamos.

© 2016. Visos teisės saugomos