Profesinio veiklinimo renginiai, kurie tradiciškai vyksta Mykolo Karkos mokykloje, visada sulaukia moksleivių ir jų tėvelių didelio susidomėjimo. Karjeros patarėjos Irenos Jasiūnienės vadovaujama darbo grupė šiais mokslo metais suplanavo ir balandžio 17 dieną 5–9 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis bei kitais mokytojais įvykdė Karjeros dienos veiklas.

Balandžio 11 dieną Panevėžio Mykolo Karkos mokyklos mokiniai vyko į jaunimo festivalį „VIBELIFT“, kuris vyko Vilniuje „Siemens“ arenoje. Mūsų mokyklos mokinių dalyvavo net 32. Festivalyje išvydome daugybę Lietuvos scenos žvaigždžių – Mantą Stonkų, Moniką Mariją, Saulių Urbonavičių-Samą, Vidą Bareikį, grupę „120“ ir dar daug kitų. 

Nuo šiol mokyklos pastangomis atnaujinta ir perkelta į Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos kiemelį Vaclovo Krutinio (1948-09-27–2013-10-30) skulptūra „Mergaitė su balandžiu (Mergaitė ir paukštis)“.

Balandžio pradžioje vieną iš mokyklos erdvių papuošė mokinių kūrybinis darbas – originalus plakatas, kviečiantis visus rūšiuoti.

Balandžio 10 dieną šeši aštuntokų automobilių ekipažai susimokėjo dalyvio mokestį, kirto starto liniją ir pradėjo lenktynes. Reikėjo ir greičio neviršyti, ir kelio ženklus stebėti, ir posūkių nepražiopsoti, ir dar draugui padėti, ir net keletą kliūčių įveikti. Lenktynėms vadovavo mokytoja Birutė.

© 2016. Visos teisės saugomos