Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ji pirmą kartą buvo paminėta 1950 metais. Šią dieną stengiamasi priminti visuomenei apie būtinybę saugoti vaikus ir gerbti jų teises, auginti be smurto ir baimės, auklėti juos ir mylėti. Šiais metais Vaikų gynimo diena minima jau 70 kartą.

Nuotolinio mokymo metu gegužės mėnesį 1a, 2a, 3b ir 4a klasių mokiniai dalyvavo projekte „Kaip ant mūsų stalo atkeliauja pienas ir jo produktai?“.

Mokiniai dailės ir gamtos pažinimo nuotolinių pamokų metu diskutavo apie gamtos išsaugojimo problemas, gamtos objektų (miškų, gyvūnų, augalų) grožį ir unikalumą. Pradinukai buvo skatinami įžvelgti ir vertinti vizualius žmogaus veiklos pėdsakus artimiausioje aplinkoje.

Karantinas dar tęsiasi ir vaikams pamokos vis dar vyksta nuotoliniu būdu. Kad būtų ne taip ilgu ir liūdna mokytis, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 2a klasės mokiniai sugalvojo, kaip praskaidrinti nuotaiką sau ir kitiems.

Pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena. Tą dieną išreiškiame pagarbą, meilę ir padėką savo Mamoms. Šiemet kvietėme pradžiuginti mylimas Mamas ir padovanoti jai savo gamintą saulytę. Pasigrožėkime mokinių darbeliais J

© 2016. Visos teisės saugomos