Lapkričio 24 dieną 1 a ir 1b klasių mokinukams pamokos vyko ne klasėje, o netradiciškai- Gamtos mokykloje. Pirmokai dalyvavo edukacinėje veikloje ,,Miško gyventojai“ bei apžvalginėje ekskursijoje po Gamtos mokyklą.

Lapkričio 14 – 20 dienomis vyko tradicinė Šiaurės šalių literatūros savaitė. Tai jau trečią dešimtmetį vykdomas kultūros projektas, kurio tikslas yra puoselėti garsinio skaitymo ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją, propaguoti Šiaurės šalių literatūrą ir prisidėti prie skaitymo skatinimo.

Lapkričio 17 dieną 3c klasės mokiniai lankėsi Panevėžio centriniame turguje. Mokyklos karjeros specialistė Irena Jasiūnienė susitarė su UAB ,,Kauptė“ administracija dėl mūsų priėmimo ir supažindinimo su turgaus veikla. Kai atvykome prie turgaus vartų, mus pasitiko puikiai nusiteikusi turgaus direktorė Asta.

Lapkričio 16 d. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos pailgintos darbo dienos grupės "Saulutė" vaikai sulaukė svečių iš Panevėžio moksleivių namų, atėjusių pasveikinti jų su mokyklos vardadieniu. Juos aplankė estradinė - kūrybinė vaikų grupė, vadovaujama Dalios Gavrilčikienės.

Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantą. (M. K. Čiurlionis)

© 2016. Visos teisės saugomos