Lietuvos vakarų krašto dainų šventė – vienas iš pagrindinių 2018 m. dainų šventės „Vardan tos…“ dainų dienos „Vienybė težydi“, skirtos Lietuvos Respublikos atkūrimo šimtmečiui pasirengimo etapų. Šventėje (birželio 9–10 d.) dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunučių choras „Kregždutės“, vadovaujamas muzikos mokytojos A. Mikolaitienės. Choras pažymėtas kaip gausiausias iš 6000 šios šventės dalyvių – 40 dainorėlių.

 „Šį rytą drykst, nuplėšiu kalendoriaus lapelį – gegužės 31-oji… Sudie, pavasari…

Šiek tiek liūdna… viskas per greit, viskas taip laikina…

Mes, 3c klasės mokiniai, žinome! Visus metus bendravome su tarptautinio projekto „Say hello to the world“ partneriais iš Slovėnijos. Vaizdo susitikimų metu pasikeitėme informacija apie save, savo šeimas, savo mokyklas. Jau įvyko ir paskutinis susitikimas, kurio metu anglų kalba pristatėme savo miestą Panevėžį ir Lietuvą.

Š. m. gegužės 25 d. 1–4 kl. mokiniams vyko netradicinė sporto diena.

Š. m. gegužės 24 d. mokykloje vyko Šeimos sporto šventė logopedinių klasių mokiniams ir jų šeimoms. Susirinkę pirmiausia visi kartu atliko muzikinę mankštą, sušoko keletą ratelių. Truputį apšilusiems buvo organizuojamos estafetes, kurias atliko vaikai su savo tėveliais, močiutėmis, broliukais ir sesutėmis. Rungtyse sportinės užduotys buvo derinamos kartu su loginėmis, lavinamosiomis.

© 2016. Visos teisės saugomos