Birželio 10–14 dienomis Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje pradinių klasių mokiniams vyko vasaros ir poilsio stovykla „Vasara draugų rate“. Stovyklos šūkis – „Linksmumas yra pagrindinis indėlis į sveikatos mišrainę“.

Mokyklos jaunučių choras „Kregždutės“, jungiantis 57 mokinius, balandžio 18 dieną dalyvavo VI Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalyje-konkurse „Mes – Lietuvos vaikai“, kuriame choras buvo įvertintas 2 laipsnio diplomu ir buvo pakviestas dalyvauti Klaipėdoje vyksiančiame baigiamajame koncerte.

Karštą ir saulėtą birželio 11 dienos rytą Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos kiemelyje vyko sporto, muzikos ir šokio renginys „Pasitikime vasarą linksmai“. Renginio organizatorės, „Erasmus+“ KA1 mobilumų Portugalijoje dalyvės Aušra Šimkevičienė, Sonata Mackevičienė ir Kristina Tarutienė. Šventė pravesta, remiantis Portugalijoje įgyta patirtimi – kursų medžiaga ir stebėtu sportiniu renginiu.

Birželio 7 dieną pradinių klasių mokiniams buvo netradicinio ugdymo diena, skirta teatrui.

Birželio 4 d. mokyklos aktų salė nušvito įvairiausiom spalvom. Spalvų „jūroje“ buvo ir jaudulio, ir džiugių emocijų. Vyko ketvirtokų kryptingos dailės baigiamųjų darbų pristatymas.

© 2016. Visos teisės saugomos