Informuojame, kad vadovaujantis  LR Socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostatomis, mokiniai, kurie mokosi mokyklose pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje, nuo 2020-09-01 turi teisę į nemokamus pietus, nevertinant gaunamų pajamų. Nemokamiems pietums gauti reikalingas Panevėžio miesto Socialinių reikalų skyriui (toliau – Skyrius) adresuotas prašymas. Prašymą gali pateikti  vienas iš mokinio tėvų, globėjų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų (toliau – pareiškėjas).

Šypsokitės į valias!  Juk „šypsena yra užkrečiama, dovanok ir kitiems ją“.  Ačiū dalyvavusiems akcijoje ir atsiuntusiems smagiausias nuotraukas, kuriose įamžintos pačios tikriausios ir nerealiausios Jūsų šypsenos!

Penktadienį, gegužės 29 d., 3d klasės mokinės Gerdos mama R. Beriozovienė, dirbanti UAB „Optikos pasaulis“, klasės vaikams per Microsoft Office Teams vaizdžiai papasakojo ir rodė pateiktis apie darbą optikos salone.

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ji pirmą kartą buvo paminėta 1950 metais. Šią dieną stengiamasi priminti visuomenei apie būtinybę saugoti vaikus ir gerbti jų teises, auginti be smurto ir baimės, auklėti juos ir mylėti. Šiais metais Vaikų gynimo diena minima jau 70 kartą.

Nuotolinio mokymo metu gegužės mėnesį 1a, 2a, 3b ir 4a klasių mokiniai dalyvavo projekte „Kaip ant mūsų stalo atkeliauja pienas ir jo produktai?“.

© 2016. Visos teisės saugomos