Dėkojame už pareigingumą, už smalsumą, už žinių troškimą pradinių klasių pirmūnams. Smagios ir saugios JUMS vasaros!

Šiais metais Panevėžio gamtos mokyklos tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ šventė 30-metį. Iš 10 šalių į konkursą atkeliavo 1203 darbai. Komisija atrinko 111 geriausių darbų. Džiaugiamės, kad 5 mokiniai tapo konkurso laureatais:

Respublikinio LMNŠC projekto „Sveikata visus metus 2021“ mūsų mokyklos dalyviai,  2c klasės mokinių komanda „Sveikatukai“, sėkmingai ir kūrybingai įveikė ir birželio mėn. iššūkį „Vasaros žolynai – mūsų sveikata“.

Neigiamų socialinių veiksnių projekto „Žengiu teisingu keliu“ veiklos tęsiasi. Šį kartą Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje svečiavosi POUND ir ZUMBOS trenerė Audronė Petronaitytė. Kiekvienas jos apsilankymas mūsų mokykloje yra labai laukiamas mokinių, nes Audronė savo energija ir gera nuotaika moka sudominti bei išjudinti net nemėgstančius sportuoti. Jos parengtuose užsiėmimuose aktyviai dalyvauja visi pakviesti mokiniai – jie juda, sportuoja, atlikinėja užduotis ir linksmai leidžia laiką.

Pasaulio pažinimo pamokoje kalbėjome apie profesijas, apie mokinių svajones, kokios karjeros jie norėtų ir nusprendėme – būtų įdomu, jei ir tėveliai papasakotų apie savo profesiją. Į mūsų kvietimą atsiliepė Tėjos tėtis, Darius Mamavičius, dirbantis AB „Panevėžio regiono keliai“ projektų skyriuje inžinieriumi-projektuotoju.

© 2016. Visos teisės saugomos