Lapkričio 17 d. 4c klasės penkių narių komanda „Sportiški sveikuoliai“ skubėjo į Panevėžio suaugusiųjų mokymo centrą, kur vyko respublikinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I-asis etapas.

 

Konkursas prasidėjo komandų prisistatymais. Vėliau teko atlikti teorines, praktines ir judriąsias užduotis. Susikaupę mokiniai vardijo važiavimo dviračiu taisykles, rinko „Maisto piramidės“ detales, sprendė kryžiažodį sveikos gyvensenos tematika, raidžių lentelėje turėjo surasti žodžius, susijusius su peršalimo gydymu. Patikrintos ir mokytojų bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistų žinios.

Suskaičiavus surinktus taškus buvo paskelbti nugalėtojai. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir raudonskruosčiais obuoliais.

Renginio metu žvilgsnis vis nukrypdavo į Visuomenės sveikakatos biuro  plakatą, kuriame didelėmis raidėmis buvo užrašyta ,,Sveikata – tai dovana, rūpinkis ja visada“. Todėl tikėtina, kad mokiniai, dalyvaudami tokiuose renginiuose, mokės jau nuo vaikystės gyventi, elgtis, maitintis taip, kad visą  gyvenimą būtų sveiki.

                                         4c kl. mokytoja Dainora Užusienienė

© 2016. Visos teisės saugomos