Paminint Tarptautinę Tolerancijos dieną mūsų mokyklos 7e klasės mokinių komanda "Baltos varnos" atstovavo mokyklai ir dalyvavo Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto renginyje „Turi norą - randi būdą“. Renginį organizavo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Panevėžio moksleivių namai.

Mūsų mokyklos šauni komanda: Gabrielė, Lėja, Guosnė, Linas ir Adomas, prisistatė raiškiai skaitydami ištrauką iš Edith Schreiber-Wicke knygos „Varniukas, kuris buvo kitoks“. Taip pat atliko kitas organizatorių parengtas užduotis: atliko kūrybinę užduotį - sukūrė tolerancijos namą ir jį pristatė, trumpam pabuvo sporto klubo savininkais ir sprendė kokį darbuotoją priimtų į darbą. Septintokai turėjo galimybę parodyti save, pristatyti mokyklą bei susipažinti ir stebėti kaip užduotis atlieka kitų šešių mokyklų mokiniai. Komisija mūsų mokyklos komandą „Baltos varnos“ įvertino kaip kruopščiausią. Mokiniams buvo įteiktos dovanėlės, diplomai ir padėkos raštai. Ačiū 7e klasės mokiniams Gabrielei, Lėjai, Guosnei, Linui ir Adomui už garbingą atstovavimą mokyklai, už tolerantišką, kultūringą elgesį, drąsą ir kūrybiškumą.

Socialinė pedagogė Jolanta Matiukė

© 2016. Visos teisės saugomos