Prabėgo gražiausios metų šventės, tačiau dovanų metas tęsiasi. Sausio 12 d. keturi patys stropiausi mokiniai buvo pasveikinti ir iškilmingai apdovanoti jų rankomis kurtai mokyklos žaliaskarei iš antrinių žaliavų užėmus garbingą antrą vietą ir gavus stilingiausios vardą.

Mokyklos vardą garsinusią ir nemažai balsų surinkusią eglutę savo rankomis kūrė 7a klasės mokiniai Gabija Navakaitė ir Kovaldas Jasunskis bei 6d klasės mokiniai Goda Šteimanaitė ir Tadas Blaževičius. Šie kūrybingi ir stropūs vaikai aktyviausiai prisidėjo ruošiantis Kalėdinių eglučių tako kūrimui ir pačios eglutės pristatymui. Mokiniai ne vieną dieną po pamokų dirbo, gamino ekologiškas puošmenas iš limonado, pieno butelių, jogurto indelių, kompaktinių diskų, kamšelių, spalvotų maišelių ir pan. Renginį organizavo prekybos centras „VASARIS“. Visą mėnesį gruodžio mėnesį vyko gražiausių eglučių pristatymai, Facebook paskyroje vyko rinkimai, kur už jiems labiausiai patikusias žaliaskares balsavo miesto gyventojai ir svečiai. Mūsų mokyklos eglutė užėmė garbingą antrąją vietą, surinkusi net 415 balsų ir gavo stilingiausios eglutės vardą. Mokyklos direktorė vaikams ir mokytojai įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles. Paskui visi vaišinomės skaniu VASARIO kepyklos tortu. Džiaugiamės nuoširdžiu mokinių darbu, pagalba, kruopštumu ir dėkojame, už tai kad jie garsina mūsų mokyklos vardą. Šaunuoliai!

Mokytoja Laima Jatautienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos