Mūsų mokyklos mokinių choras Šv. Trejybės bažnyčioje gieda per mišias, skirtas už mokyklą, BERNELIŲ ir Šv. Velykoms, nuo 2019 metų. Šiemet taip pat 28 mokyklos antrų-dešimtų klasių mokiniai nuoširdžiai giedojo Velykų mišiose, kurios vyko sekmadienį Šv. trejybės bažnyčioje.

Džiugu, kad mūsų mokyklos buvę mokiniai, dabar besimokantys gimnazijose, suranda laiko atvykti į repeticijas ir giedoti per mišias kartu su mumis. Nuoširdus ačiū jiems. Kaip visada į mišias atvyksta mokinių artimieji, giminaičiai, bendruomenės nariai ir visi drauge šioje aplinkoje sutinkame šventes. Tai byloja ir tėvelių atsiliepimai: „Nuostabiai giedojo vaikučiai, lyg vienas. Net šiurpas ėjo. Ačiū už tokias emocijas". „Buvo labai labai gražu"...

                                                                                                     Choro vadovė A. Mikolaitienė

© 2016. Visos teisės saugomos