Šiandieniniame skubančiame pasaulyje dažniausiai rašomi tik dalykiniai laiškai arba asmeniniai komentarai. Tačiau per lietuvių kalbos pamokas vis dar mokomasi, kaip parašyti nuoširdų, paprastą laišką. Artėjanti Mokytojų diena paskatino penktokus ir šeštokus parašyti keletą žodžių savo mokytojams. Kviečiame paskaityti jų mintis...

                               Lietuvių kalbos mokytojai Loreta ir Algis

 

6b klasė

Ačiū, kad padedate, už Jūsų šilumą ir rūpestį...Jūsų nuoširdumas mus saugo kiekvieną pamoką...

Jūs galite išspręsti mūsų problemas, padėti mums suprasti, kas gerai ir kas negerai...

...Jūs kaip antra mama, bent mokykloje...

Man Jūs esate dar ir miela, padedanti ir pati geriausia auklėtoja, nes dėl mūsų tiek daug stengiatės ir sugaištate tiek daug laiko, stengiatės, kad mūsų klasė būtų kuo mandagesnė ir tvarkingesnė.

6d klasė

Aš manau, kad geras mokytojas yra tas, kuris leidžia mokiniui suklydus pasitaisyti, tai skatina mokinį tobulėti.

Man geras mokytojas tas, kuris supranta mokinį...

Aš nemanau, kad yra blogų mokytojų, greičiau jau būna blogų mokinių.

Man patinka mokytojai, kurie nesišaipo iš tavęs, nes kai yra priešingai, tu jautiesi liūdnas ir visų atstumtas.

Jūsų pamokos būna labai linksmos, per jas daug išmokstame ir žinau, kad jūs mylite mus net jei būname ir blogi.

Man geriausia matematikos mokytoja, nes nepyksta, kai nepadarom namų darbų, nebūna per daug griežta, per kontrolinius padeda nesijaudinti.

Jeigu aš užaugusi dirbčiau mokytoja, tai būčiau tokia linksma ir kantri kaip matematikos mokytoja.

Visiems mokytojams Mokytojų dienos proga linkiu kantrybės ir sėkmės

...Išlikite stiprūs, nes su šiuolaikiniais vaikais labai sunku...

 5b klasė

Miela mokytoja Žydrūne, labai Jūsų pasiilgau. Prisimenu, kaip linksma su Jumis būdavo, kaip paaiškindavote, padėdavote, jeigu reikdavo, kaip važiuodavome į visokias ekskursijas.

Miela mokytoja Žydrūne, norėčiau pasiteirauti, kaip Jums sekasi, ar prisimenate, kaip mes atėjome į pirmą klasę? Aš tai prisimenu, kaip Jūs mus mokėte pirmų raidžių, skaityti ir rašyti. Buvome maži, o dabar Jūsų padedami tapome tvirti ir protingi...

Mokytoja Žydrūne, Jūs buvote labai labai gera mokytoja. Gaila, kad mūsų nebemokote. Mane išmokėte gražiai piešti, tik Jūsų dėka aš laimėdavau konkursuose.

Miela mokytoja Rasa, prisimenu visus ketverius kartu praleistus metus. Labai laukdavau Rugsėjo pirmosios, kad pamatyčiau Jus. Ant stalo palikdavau Jums padarytą savo darbelį ir nepasirašydavau, bet klasės draugai išdavė. Atsimenu, kaip per išleistuves norėjau pasidaryti milijoną nuotraukų su Jumis.

Miela mokytoja Rasa, kaip Jums sekasi, ar geri nauji pirmokai?  Mūsų klasę perskyrė, bet kartais susitinkame. Viskas būtų gerai, tik kuprinės labai sunkios ir rytais keltis nesinori...

© 2016. Visos teisės saugomos