Mokytojų dieną Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla pasitiko netradiciškai. Šventinį rytą mokytojų mokyklos fojė laukė staigmena – mokinių gamintos rudeninės puokštės.

Paskui mokiniai ir mokytojai dalyvavo „netradicinėje integruotoje pamokoje“ – moksliniame šou „Atradėjas“. Jį parodyti mokyklos bendruomenei atvyko svečiai iš sostinės. Šmaikščias pamokas vedė mokslininkai Vektorė ir Bozonas. Smagu ir įdomu buvo tai, kad vedėjai leido įsijungti į veiklas dalyviams iš salės ir visi norintys galėjo pabūti jų asistentais. Mokiniai negailėjo gerų žodžių po renginio, štai šeštokų mintys: „Renginys buvo įspūdingas, jame mokslininkai demonstravo cheminius bandymus. Ypač patiko tie, kurie buvo atlikti su azoto dujomis, juk jų temperatūra – -196 laipsniai. Mane išrinko būti savanore – užmovė pirštines, uždėjo akinius dėl saugumo. Išmaišėm kukurūzus su azotu ir galėjom paragauti. Greitai sukramčius azoto dujos išeidavo per nosį. Buvo labai juokinga.“ – įspūdžiais dalinosi Deimantė. O štai Dorotėjai didžiausią įspūdį paliko pavojingi eksperimentai:  „Jie padarė muilo putų ir uždėję mums ant rankų uždegė jas – jausmas nerealus. Buvo labai smagu ir linksma, kai „susprogdino“ azotą“.  Šeštokei Urtei renginys irgi paliko džiugių įspūdžių: „Labai patiko, nes buvo galima pamatyti ir net papūsti azoto dujas (buvo šalta). Labai smagus renginys ir labai nuotaikingi vedėjai.“

Visi  renginio dalyviai liko sužavėti įspūdingu šou, o pedagogams buvo smalsu darkart pasijusti mokinių amplua – atlikti įdomias ir linksmas užduotis.

Profesinę šventę mokytojai užbaigė Panevėžio bendruomenių rūmuose vykusiame renginyje, kuriame buvo mero padėka apdovanota ir mūsų mokyklos rusų kalbos mokytoja metodininkė B. Vildžienė.

Lietuvių kalbos mokytoja Renata Katilienė

Akimirkos GALERIJOJE–2017 m. ruduo–Mokslininkų šou (Mokytojų dienos renginiai)

© 2016. Visos teisės saugomos