Kiekvienų metų trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Lapkričio 28 dieną Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 8d klasės mokiniai vyko į 5-ąją gimnaziją, kurioje vyko viktorina „Mes nerūkom, nerūkyk ir Tu“, skirta Tarptautinei nerūkymo dienai paminėti.

Mokiniai jau nuo pirmųjų susitikimo minučių įsitraukė į darbą. Jie turėjo sugalvoti komandos pavadinimus ir šūkius apie sveiką gyvenimo būdą ir žalingus įpročius. Vėliau mokiniai buvo supažindinti su informacija apie rūkymo žalą žmogaus organizmui ir atsakinėjo į klausimus.

Džiaugiamės, kad „Karkiečių“ komanda užėmė II vietą. Nugalėtojai ir visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir saldžiais prizasis. Džiugu, kad mokiniai pasitikrino ir praplėtė savo žinias apie rūkymo žalą žmogaus organizmui ir susipažino su šia mokykla. Džiugu, kad 5-osios gimnazijos mokiniai mus priėmė šiltai, kad šioje mokykloje sutikome daug savo buvusių, esamų ir būsimų draugų. Džiugu, kad Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos mokiniai žadėjo sugrįžti į šią gimnaziją, bet sugrįžti ne kaip svečiai, o kaip šios gimnazijos bendruomenės nariai.

 Kristina Tarutienė, psichologė

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos