Gruodžio 6 dieną Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija pakvietė į šaunų anglų kalbos ir erudicijos konkursą „Smart kids 2017“. Mūsų mokyklos 2 penktokai Danas Šimkus ir Enrika Lelevičiūtė ir 2 šeštokai Dovydas Jablonskis ir Paulius Zeniauskas buvo atrinkti atstovauti Panevėžio Mykolo Karkos mokyklai.

Mokiniai turėjo paruošti savo komandos ir savo mokyklos pristatymą anglų kalba. Konkurso metu erudicija ir anglų kalbos žinios buvo tikrinamos klausimynu apie Australiją ir kūrybine užduotimi. Dalyvavo 8 miesto komandos. Mūsų mokyklos atstovus renginiui ruošė visa 5–6 klases mokanti mokytojų komanda: Virginija Kuriazovienė, Irena Gaidelionienė, Inga Subačienė ir Agnė Kirkilienė.

Šiame konkurse dalyvavome pirmą kartą, bet tikrai žinome, kad ne paskutinį. Renginys sukėlė daug gerų minčių ir užkrėtė puikia nuotaika. Mūsų komandai konkursas tikrai labai patiko. Labai esame dėkingi organizatoriams ir žinome, kad ir ateityje dalyvausime. Done!

Anglų k. mokytojos

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos