„Daug tėvynėje žmonių, parsidavusių, menkų...

Tu prie jų neprisidėk, prieš korupciją kalbėk.

Galime kartu pakeisti šitą vaizdą baisų.

Jei darai kažką blogai, atsakyki tu už tai.

Kyšių tu neduoki niekam ir geriau jau nesukčiauk.

Žmonės buvo žmonėmis ir nenori keistis vis.

Būk ir tu toksai drąsus, tau tikrai blogiau nebus“.

Tokiomis eilėmis mūsų mokyklos komanda prisistatė konkurse „Korupcija man – ne draugas“.

Gruodžio 9-oji – Tarptautinė antikorupcijos diena. Šią dieną įvairiose pasaulio šalyse rengiamos diskusijos, įvairios pilietinės akcijos ir renginiai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į šį neigiamą socialinį reiškinį. Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti 2017 m. gruodžio 8 d. Panevėžio miesto bendrojo lavinimo mokyklų 7–10 klasių mokiniams buvo rengiamas konkursas „Korupcija man – ne draugas“. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 8d kasės mokinių komanda: Dovydas, Aistė, Alisa Marija ir Agnė. Konkurso metu komandos turėjo atlikti 5 užduotis, kurios skatino moksleivių kūrybiškumą, leido pasitikrinti žinias apie šį neigiamą socialinį reiškinį ir tuo pačiu suteikė daugiau informacijos. Visi dalyvavę mokiniai gavo padėkos raštus ir dovanėles.

Daug tėvynėje žmonių, parsidavusių, menkų... Tu prie jų neprisidėk, prieš korupciją kalbėk. Galime kartu pakeisti šitą vaizdą baisų. Jei darai kažką blogai, atsakyki tu už tai. Kyšių tu neduoki niekam ir geriau jau nesukčiauk. Žmonės buvo žmonėmis ir nenori keistis vis. Būk ir tu toksai drąsus, tau tikrai blogiau nebus.

                     

Socialinė pedagogė Jolanta Rinkūnienė

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos