Šaltą gruodžio 6-osios rytą pilnas autobusas Mykolo Karkos mokyklos mokinių, lydimi trijų mokytojų, išvyko į pažintinę-edukacinę kelionę.

„Kelionė į Zarasus man patiko. Labiausiai sudomino vieta, kurioje ragavome blynų, patiko pasivaikščiojimas po Zarasų tiltą. Buvo smagu lauke žaisti su sniegu. Ačiū už turiningą ir smagią kelionę.“ Gabija Kopūstaitė, 7d kl.  

„Ekskursija į Zarasus man paliko didelį įspūdį. Mes ne tik pamatėme Stelmužės ąžuolą ir sužinojome apie darbą malūne, bet ir grįžome atgal į vaikystę, kai galėjome pasidžiaugti pirmuoju sniegu. O vaizdas, kuris atsiveria nuo apžvalgos tilto, yra tiesiog nepakartojamas.“ Ignas Grigalavičius, 8c kl.

„Man labai patiko pamatyti Stelmužės ąžuolą. Ačiū už išvyką.“ Simonas Gaidelis, 5b kl.

„Kelionė į Zarasus patiko. Labiausiai patiko Šlyninkos vandens malūne. Dar patiko prie Stelmužės ąžuolo.“ Gytis Kudulis, 7d kl.

„Buvo gan įdomu nuvykti į mažą miestelį Lietuvos pakraštyje, kuris turi tikrai daug ką parodyti. Įdomiausia vieta man buvo malūne, kai rodė, kaip ten viskas vyksta.“ Emilis Mečionis, 8c kl.

„Man ekskursijoje labai patiko vandens malūnas. Čia viską aprodė, papasakojo apie visą miltų gamybos procesą. Patiko būti su draugais vienam autobuse. Patiko Zarasų eglutė, tiltas, nuo kurio atsiveria labai gražus vaizdas.“ Lauryna Banytė, 6b kl.

„Man ši ekskursija labai patiko, nes niekada dar nebuvau Zarasuose ir malūne. Dar labai patiko miesto kalėdinė eglė ir blynai, kuriuos valgėme malūne.“ Gerda Kudulytė, 7d kl.

„Man labai patiko išvyka į Zarasus. Ypač, kai ėjom per tiltą ir nusileidom žemyn. Buvo įdomu pamatyti seniausią Lietuvos medį – Stelmužės ąžuolą. Už šią išvyką norėčiau padėkoti klasės auklėtojai Larisai Leonavičienei ir direktoriaus pavaduotojai Virginijai Jeleniauskienei.“ Vestina Banytė, 5b kl.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Jeleniauskienė

 Nuotraukos GALERIJOJE–2017 m. ruduo–Išvyka į Zarasus

© 2016. Visos teisės saugomos