Sausio 18 dieną mūsų mokykloje vyko Meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 5–8 klasių mokiniai. Šioje literatūrinėje popietėje dalyviai deklamavo pasirinktus, ar net savo kurtus, eilėraščius bei prozos kūrinių ištraukas.

Renginio metu siekėme išsiaiškinti patį laisviausią skaitytoją ir geriausiai žodžio prasmę adresatui gebantį perteikti literatą. Dalyvių buvo daug, tad ir konkurencija – nemaža. Mokinių pasirodymus vertino komisija – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai ir skaityklos vedėja. Pagrindiniai konkurso  kriterijai – žodžio ir vaizdo dermė, laisvumas, įtaigumas, intonacija, teksto pajautimas ir perteikimas klausytojams. Po diskusijų ir pasitarimų komisija nusprendė, kad  nugalėtoja tapo Viltė Vozbutaitė (8c kl., mokyt. O. Vaitkevičienė),  antroji vieta skirta dviem dalyvėms – Urtei Rimšaitei (6c kl., mokyt. R. Katilienė) ir Aistei Kazlauskaitei (8d kl., mokyt. L. Švarlienė).

Dėkojame vaikams šią žvarbią popietę sušildžius klausytojus švelniais ir jausmingais poezijos tekstais, o nugalėtojai linkime sėkmės tolimesniame – miesto etape.

 

Lietuvių k. mokytoja R. Katilienė

© 2016. Visos teisės saugomos