Kovo 21-ąją Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko Atvirų durų diena miesto moksleiviams. Šiame renginyje kartu su mokytoja I. Jasiūniene  dalyvavo mūsų mokyklos 7, 8, 10 klasių moksleiviai.

Mokiniai susipažino su policijos veikla, tikslais, pareigūnų darbo ypatumais, karjeros galimybėmis. Buvo  išsamiai papasakota tai, ką turi žinoti jaunuoliai, svajojantys tapti policijos pareigūnais. Žiūrėjome filmukus, klausėme įstaigų, rengiančių policijos pareigūnus, atstovų, kursantų, studentų prisistatymų, susipažinome su policijos ginkluote, stebėjome kinologų ir tarnybinių šunų pasirodymą. Labai įdomu buvo apžiūrinėti naujausius policijos tarnybinius automobilius, net juose pasėdėti. Su savo darbo specifika supažindino kriminalistai, „Aro“ pareigūnai.

Į visus moksleivių klausimus atsakė pareigūnai. Mokiniai, kurie norėjo, išbandė mokomojo elektroimpulsinio prietaiso simuliatorių. Visi atsakiusieji arba pateikę klausimus gavo prisiminimo dovanėles. Net du mūsų mokyklos mokiniai davė interviu žurnalistams.

Atsakinga už profesinį mokinių veiklinimą mokytoja Irena Jasiūnienė

© 2016. Visos teisės saugomos