„Spelling Bee“ – tai angliškų žodžių tarimo konkursas. Pirmą kartą šis konkursas buvo organizuotas 1925 metais JAV. Jo iniciatoriai – laikraščio „The Courier Journal“ redakcija. Dabar jis vyksta daugelyje pasaulio šalių.

Šiemet šį konkursą Lietuvoje vykdo JAV ambasada ir iniciatyvūs respublikos anglų kalbos mokytojai. Konkursas vyksta trimis etapais: mokyklinis, regioninis, nacionalinis. Regioninis Panevėžio miesto ir rajono „Spelling Bee“ konkursas vyko kovo 28 dieną Panevėžio „Minties“ gimnazijoje. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai. Norime pasidžiaugti, kad 5–7 klasių grupėje Panevėžio Mykolo Karkos mokyklai atstovavo Eimantas Pazikas iš 6d klasės (mokinį ruošė mokytoja Inga Subačienė). 8–9 klasių grupėje mokyklai atstovavo 8d klasės mokinė Karolina Katinaitė (mokytoja Virginija Kuriazovienė).

Kaip vyksta konkursas? Dalyviui sakomas žodis, kurį jis turi pakartoti, ištarti paraidžiui ir dar kartą pakartoti. Mokiniai tęsia žaidimą, kol lieka du dalyviai ir paaiškėja nugalėtojas. Mūsų atstovams sekėsi puikiai! Eimantas laimėjo 2 vietą, Karolina – 4-ąją. Labai labai džiaugiamės mokinių pasiekimais, drąsa ir noru skleisti gerąją patirtį anglų kalba, garsinti mūsų mokyklą.

Mokytojos Inga Subačienė ir Virginija Kuriazovienė

© 2016. Visos teisės saugomos