Balandžio 10 dieną mokykloje buvo netradicinė ugdymo diena – „Karjeros planavimo diena“, kurios tikslas – ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas, organizuojant susitikimus su įvairių profesijų atstovais, dalyvaujant aktyviuose užsiėmimuose, diskutuojant.  Nepamokinės Karjeros dienos veiklos leidžia mokiniams artimiau susipažinti su įvairiomis profesijomis, mokymosi įstaigomis ir jų programomis, praplečia pažinimo akiratį ir pasirinkimo galimybes. Šią dieną 5–8, 10 klasių mokiniai praleido labai įvairiai.

Šeštų klasių (6c ir 6d) mokiniai ir jų mokytojai rytą pradėjo mokyklos aktų salėje. Jų laukė trenerė Valentina, kuri supažindino su šia profesija ir jos svarba žmogaus gyvenime. Tai buvo labai aktyvus laikas – mokiniai atliko įvairius pratimus bei judesius. 6b klasė buvo išvykusi į susitikimą su centrinio pašto darbuotojais, 5a ir 6a klasės – į Panevėžio apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą, 5c ir 7d klasės dalyvavo susitikime su Panevėžio policijos pareigūnais. 5b klasė susitiko ir  bendravo su ESO padalinio vadovu. 8a ir 8c turėjo gražų ir darbingą susitikimą su Panevėžio teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro projektų vadove. 8b susipažino su Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla, sužinojo apie tolimesnio mokymosi ir profesijos įgijimo galimybes, o 10a klasė šioje mokymosi įstaigoje dalyvavo profesinio veiklinimo užsiėmimuose. 8d buvo išvykusi į UAB DEVOLD – Norvegijos kompaniją Panevėžyje – susipažinti su ten dirbančių žmonių profesijomis, įmone. 7b nuvyko į Miškų urėdiją susipažinti su miškininko profesija, darbo ypatumais. Mokykloje vyko 7c klasės susitikimas su Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojais. Čia mokiniai plačiau susipažino su medikų darbo specifika. Vėliau kieme mokiniai galėjo pabendrauti su kinologais, susipažinti su Panevėžio gyvūnų globos draugijos veikla bei savanoriais.

Karjeros planavimo dienos metu mokiniai artimiau susipažino su mokymosi įstaigomis, įmonėmis, organizacijomis, praplėtė pažinimo akiratį, mokėsi kelti asmeninius tikslus. Visa tai padės jiems tikslingai siekti žinių.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo, kad ši diena būtų turininga, įdomi, prasminga, kupina džiugių akimirkų.

  Mokytoja Irena Jasiūnienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos