Gegužės 22 dieną mūsų mokyklos 3c klasės mokiniai kartu su mokytoja L. Valainiene ir mokyklos Jaunieji misionieriai su tikybos mokytoja I. Jasiūniene lankėsi Šv. Juozapo globos namuose.

Šių namų globotiniai jau laukė mokinių salėje nusiteikę susitikimui. Jaunieji misionieriai bendravo su seneliais, klausėsi jų pasakojimų, skaitomų eilių, o mūsų trečiokai parodė susirinkusiems labai gražų spektaklį „Mergytė ieško pasakos“. Seneliai buvo laimingi stebėdami spektaklį, jaunuosius aktorius palydėjo audringais plojimais.

Ne mažiau laimingi buvo ir vaikai. Jiems susitikimas su seneliais buvo jautrus – kai kurių vaikučių akyse net suspindėjo ašaros, ir kartu džiaugsmingas: senoliai galėjo atitrūkti nuo kasdienybės, vaikai įnešė į jų gyvenimą šilumos. Vaikams labai įstrigo vienos močiutės deklamuojamos eilės, kurias ji išmoko dar būdama pradinėje mokykloje, diskusija su architektu A. Graužiniu, kuris vaikams parodė savo darbus. Paskui architektas vedė piešimo pamokėles seneliams.

Mokiniai, matydami senelių akyse dėkingumą ir džiaugsmą, ugdėsi toleranciją ir pagarbą senatvei, pajuto norą dažniau dalintis gerumu.                                             

Grįždami namo mokiniai diskutavo, siūlė idėjas, kaip galėtų skirti laiką, gerą žodį senoliams kitais mokslo metais.

Tikybos mokytoja I. Jasiūnienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos