Gegužės 28–31 dienomis mokykloje vyksta neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Žengiu teisingu keliu“ veiklos „Linksmosios pertraukos“. Jos kviečia visus mokinius įdomiai, prasmingai, judriai, žaismingai ir išradingai praleisti pertraukas.

Gegužės 28 dieną 5–10 klasių mokiniai trečiąją pertrauką mokyklos aikštelėje leido linksmai, triukšmingai ir aktyviai. Jie turėjo galimybę susipažinti ir išbandyti POUND® kūno treniruotę, kurią vedė sporto klubo TIK TAU trenerė Audronė.

O kas tai yra POUND®? Tai energinga ir triukšminga viso kūno treniruotė. Treniruotės metu naudojamos specialios lengvos lazdelės Ripstix®, atliekami ištvermę, jėgą ir širdies raumens darbą stiprinantys pratimai. Šios sporto šakos nauda žmogui labai didelė: malšinamas stresas ir nerimas, mažinamas kraujospūdis, stiprėja imuninė sistema, stiprinamas raumenynas, dailinamos kūno linijos, lavinamas ritmo pojūtis, koordinacija, greitis ir ištvermė, išliejamas susikaupęs pyktis ir neigiama energija, pasikraunama teigiamų emocijų ir nuotaikos.

Mokiniai noriai dalyvavo šioje treniruotėje ir į pamokas grįžo linksmi bei pilni  energijos. Tikimės, kad jie ateityje aktyviau leis laisvalaikį, o susikaupusias neigiamas emocijas, nerimą, pyktį bei stresą įveiks sportuodami.  

                                                                                      Kristina Tarutienė, psichologė

 

© 2016. Visos teisės saugomos