Gegužės 29 d. vyko neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Žengiu teisingu keliu“ veikla – Lobio paieškos. Mokinukai po trijų pamokų rinkosi mokyklos pirmojo aukšto fojė.

Juos vedė smalsumas ir noras išsiaiškinti, kaipgi vyks tos paieškos. Tam, kad kuo greičiau išsiaiškintų lobio ieškojimo sąlygas, vieni mokiniai bandė gudrauti ir  informaciją išgauti iš organizatorių – psichologės Kristinos ir socialinės pedagogės Jolantos. Kiti labai atidžiai skaitė skelbimą. Paieškos truko visą pertrauką, kol pagaliau visos paslėptos lobio skrynutės buvo rastos ir iškeistos į saldžius prizus. Mokinys, radęs didįjį lobį, turėjo puikią progą parodyti savo draugiškumą ir pavaišinti visus draugus bei klasės auklėtoją.

„Už pinigus galima nusipirkti namą, bet ne šeimą; lovą, bet ne miegą; laikrodį, bet ne laiką; knygą, bet ne žinias; vaistus, bet ne sveikatą; kelionę, bet ne įspūdžius...“ (Imandra Nekrošiūtė-Daukšienė). Tikimės, kad prasmingas laiko praleidimas ir naudingas, turiningas užimtumas mažins  paauglių nusikalstamumą bei kitus neigiamus socialinius veiksnius.

Soc. pedagogė J. Rinkūnienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos