Mokslo metus šaunu pabaigti turininga ekskursija. Šiais metais 6d klasė pasirinko išvyką į Vilnių, kurios metu turėjome profesinio orientavimo temą – muitinės darbas.

Taigi, vykome į Muitinės muziejų, kuris  įsikūręs Jeruzalės gatvėje, gražioje Vilniaus miesto vietoje. Mus pasitiko Muitinės muziejaus darbuotojas aukščiausios kategorijos kinologas Artūras ir muziejaus darbuotojas Mindaugas. Edukacija vyko porą valandų, tačiau laikas neprailgo. Buvome sužavėti kinologo Artūro vedama paskaita apie šunų dresūrą ir psichologiją, galiausiai turėjome progos praktiškai įvertinti, ką sugeba muitinės šunys. Likome maloniai nustebinti, sumotyvuoti, sudominti. Antrojoje dalyje mūsų laukė Lietuvos muitinės istorija. Susidomėję klausėmės muziejaus darbuotojo Mindaugo apie pirmąsias muitines, kontrabandines prekes, galimus kontrabandos būdus. Apsilankėme ir memorialinėje salėje, skirtoje Medininkų istorijai atminti.

Dėkojame muitinės darbuotojams už labai gerą ir prasmingą gamtos, istorijos ir literatūros pamoką. Visiems rekomenduojame šią edukacinę programą. Na, o po prasmingos pamokos pasinėrėme į Vilniaus šurmulį ir jo pramogas. Norėjome, kad kelionė nesibaigtų, o kuo ilgiau tęstųsi. Deja, kas turi pradžią turi ir pabaigą... Dalinamės akimirkomis iš kelionės...

Inga Subačienė, 6d klasės auklėtoja

© 2016. Visos teisės saugomos