Rugsėjis mus vėl sukvietė į mokyklą. Čia mokysimės, plėsime savo akiratį, kursime ateities planus, nepamiršdami praeities. Mokslo metų pradžia sutapo su gražia Panevėžio miesto gimtadienio švente, kurioje susitiko praeitis ir dabartis. Kad geriau žinotume savo miesto istoriją, skaitykloje parengtos trys parodos šia tema.

„PANEVĖŽIUI – 515“. Parodoje pamatysite daug įvairių albumų, knygų, brošiūrų, kuriose rasite naudingos informacijos apie savo gimtąjį miestą. Parodą parengė bibliotekos vedėja Z. Januškevičienė.

„PANEVĖŽYS ATVIRUKUOSE“. Tai mokytojos R. Koncienės senų atvirukų kolekcija. Labai įdomu palyginti įvairius pastatus, aikštes, gatves, turgų šiandien ir kaip jie atrodė prieš daugelį metų.

„PANEVĖŽYS MOKINIŲ AKIMIS“. Tai gražiausių mokinių piešinių paroda, skirta gimtojo miesto 515-ajam gimtadieniui. Ją parengė dailės mokytoja V. Andriulevičienė.

Labai įdomi ir informatyvi paroda „LIETUVOS PERSITVARKYMO SĄJŪDŽIUI – 30“. Tai mūsų mokyklos geografijos  mokytojų  R. ir A. Koncių parengta paroda. Jūs pamatysite tuometinę periodinę spaudą („Atgimimas“, „Laisvas žodis“, „Gimtasis kraštas“, „Tiesa“), kurioje gausu straipsnių apie lietuvių tautos pabudimą ir pirmuosius žingsnius į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą.

                                                                                             Bibliotekos vedėja Z. Januškevičienė

Parodų fragmentų koliažas:

© 2016. Visos teisės saugomos