Ketvirtadienį, spalio 4 dieną, 5b klasė išvyko į Kauną, į pažintinę-mokomąją programą pasigaminti žvakę ir aplankyti čia esantį zoologijos sodą.

Atvykę į žvakių fabriką moksleiviai susipažino su žvakių gamybos technologija: žvakių mirkymo, liejimo, dažymo, dekoravimo procesu, parafino, vaško, parafininės želės, medvilnės ir kitų medžiagų panaudojimu žvakių gamyboje. Apžiūrėję įrenginius, susipažinę su rankų darbo žvakių gamyba, dar labiau nudžiugo, kai reikėjo pasigaminti žvakes patiems. Pasigamino net tris žvakes: kiekvienas moksleivis galėjo nusidažyti norima spalva žvakę- angeliuką, daug genialių idėjų, spalvų derinimo talento prireikė gaminant želės žvakę, o atidumo ir kruopštumo – gaminant bičių vaško žvakę. Penktokai už teisingus atsakymus ir sugalvotus įdomiausius klausimus edukatoriaus buvo apdovanoti spalvotomis žvakelėmis.

Zoologijos sode moksleiviai apžiūrėjo gyvūnus, kurie vis dar buvo aptvaruose, nors jau šaltokas oras. Tai pilkarusvės kengūros, rudosios lapės, lamos, tigrai, pelikanai, gulbės, antys ir kiti paukščiai. Apšiltintuose namukuose džiaugėsi įsikūrusiais tropiniais paukščiais, 33 žuvų rūšimis akvariumuose, voragyviais, vabzdžiais, ropliais, tarp kurių buvo reti ir nykstantys gyvūnai.

Pilni įspūdžių, naujų žinių, tegiamų emocijų, realizavę savo kūrybinius gebėjimus, draugiškai nusiteikę penktokai grįžo namo.

                                                                  5b klasės auklėtoja D. Kubilienė

© 2016. Visos teisės saugomos