Atkurtos Lietuvos šimtmetį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ šį rudenį pažymėjo ypatingu būdu – spalio 19–20 d. organizuojama „Maisto banko“ akcija apėmė šimtą Lietuvos miestų ir miestelių.

Mūsų mokyklos Dievo tarno kunigo Alf. Lipniūno kuopos ateitininkai: aštuntokai Vasarė, Gerda, Daugvydas bei septintokės  Augustė ir Eigvilė savanoriavo „Lidl“ parduotuvėje, rinkdami labdarą „Betliejaus“ valgyklai. Tos 3 penktadienio savanorystės valandos išmokė mūsų mokyklos auklėtinius dirbti komandoje, patirti kitų žmonių, aukotojų, gerumą bei išbandyti save pačius prašant paaukoti ir dėkojant už paaukotus maisto produktus.

Prieš „Maisto banko“ akciją moksleiviai peržiūrėjo mokomuosius „Maisto banko“ filmukus ir aptarė, kaip reikia elgtis šios akcijos metu, kokių taisyklių reiktų laikytis ir kokie pačių moksleivių lūkesčiai būnant savanoriais. Šis prasmingas laisvalaikio leidimas kovojant su maisto švaistymu ir pagalba nepasiturintiems augina jauname žmoguje artimo meilės suvokimą, paremtą atsakomybės bei pareigos vertybėmis. Tad savanorystės tikslas atliepti ateitininkų šūkį „Visa atnaujinti Kristuje“ buvo pasiektas.

                                                             Dievo tarno kunigo Alf. Lipniūno kuopos vadovė D. Kubilienė

© 2016. Visos teisės saugomos