Lapkričio viduryje mūsų mokykloje vyko Lietuvos 100-mečio nacionalinės karjeros savaitės renginiai. Savaitės tikslas – moksleivių profesinis orientavimas.

Šią savaitę buvo organizuota specialiųjų klasių išvyka į Joniškėlio I. Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklą. Čia moksleiviai susipažino su profesijomis, kurias galima įgyti mokantis šioje mokykloje, apžiūrėjo mokymosi bei laisvalaikio leidimo patalpas, bendravo su čia besimokančiais moksleiviais, kurie dalinosi savo žiniomis ir patirtimi, diskututavo apie iššūkius, galimybes ir stereotipus renkantis profesiją. Mokiniams patiko dalyvauti profesinio veiklinimo užsiėmimuose.

Mokykloje lankėsi Lietuvos Respublikos muitinės departamento darbuotojas, kinologas Artūras Zaleckas, kuris papasakojo moksleiviams apie kinologo darbą, apie muitinės muziejų, pademonstravo savo augintinio gebėjimus surasti pinigus, klausyti savo šeimininko nurodymų. Mokiniams visos diskusijos metu buvo užduodami klausimai, o ir patys mokiniai galėjo klausti apie kinologo darbą bei šunis.

Iš šio susitikimo visi išėjo patenkinti, kadangi kinologas labai aiškiai, suprantamai ir įdomiai pateikė informaciją, sužinojome daug įdomių faktų.

    PP Irena Jasiūnienė

© 2016. Visos teisės saugomos