Šių metų sausio 16 dieną „Šaltinio“ progimnazijoje vyko kasmetinis anglų kalbos konkursas „Smart Kids 2019“ (iš anglų k. išvertus reiškia „Sumanūs, išmanūs vaikai“). Jame mūsų mokyklai atstovavo penktokai Benediktas Domkus (5b) ir Justinas Serapinas (5b) bei šeštokai Danas Šimkus (6c) ir Nedas Balčiūnas (6c). Komandą konkursui ruošė mokytojos V. Kuriazovienė ir I. Gaidelionienė.

Šių metų konkurso tema buvo „Kanada“. Reikėjo pristatyti mokyklos komandą, žinoti kuo daugiau įdomių ir svarbių faktų apie šią angliakalbę šalį bei atlikti kitas užduotis anglų kalba.

Mūsų mokyklos komanda gražiai prisistatė bei teisingai atsakė į daugumą pateiktų klausimų. Taip pat moksleiviai sužinojo daug įdomaus apie Kanadą ir įgijo patirties, kaip vieningai reikia dirbti komandoje.

                                                                                                 Anglų k. mokytoja I. Gaidelionienė

© 2016. Visos teisės saugomos