2019 metų vasario–kovo mėnesiais jau 5 kartą Lietuvos istorijos mokytojų asociacija organizavo nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“.

Mokiniai, išmanantys savo Tėvynės istoriją, norintys pasitikrinti savo žinias ir patirti pažinimo džiaugsmą, buvo kviečiami dalyvauti šiame konkurse.

Mūsų mokykloje šį konkursą organizuoja istorijos vyr. mokytoja Jūratė Krasauskienė. Tad vasario 14  dieną 12 val. 5–7 klasių atstovai rinkosi į 8 kabinetą, kur juos pasitiko mokyklos direktorius Alfredas Paberžis, paaiškino konkurso taisykles ir išdalijo užduotis.

Konkurso  „Lietuvos istorijos žinovas“ padėką gavo 7c klasės mokinė Deimantė Juknevičiūtė, teisingai atsakiusi į daugiausiai klausimų.

Pati Deimantė sako: „Man istorija yra viena mėgstamiausių ir svarbiausių pamokų. Įdomu sužinoti apie gyvenimą Antikoje, riterius, viduramžius, „Atgimimą“, Renesanso laikotarpį, tačiau vis vien įdomiausia yra Tėvynės, Lietuvos istorija. Ji – labai svarbi mūsų visų, lietuvių, dalis. Smagu, kad rengiami įvairūs konkursai, kuriuose gali pasitikrinti ir pagilinti savo žinias.“

Jūratė Krasauskienė, mokytoja

© 2016. Visos teisės saugomos