Balandžio 10 dieną šeši aštuntokų automobilių ekipažai susimokėjo dalyvio mokestį, kirto starto liniją ir pradėjo lenktynes. Reikėjo ir greičio neviršyti, ir kelio ženklus stebėti, ir posūkių nepražiopsoti, ir dar draugui padėti, ir net keletą kliūčių įveikti. Lenktynėms vadovavo mokytoja Birutė.

Buvo nelengva, bet visos komandos nusipelnė apdovanojimų, nes finišą pasiekė J. Kaip ir turi būti, greičiausios buvo tos, kurios pastoviai treniravosi ir jau nuo penktos klasės ruošėsi šiai kelionei. Bet linksma ir įdomu buvo visiems. Juk tai lenktynės interaktyvioje lentoje. Tiesa, už taisyklių nesilaikymą ši lenta negiria ir taškų neskiria. Bet leidžia iš klaidų pasimokyti ir suteikia progą kitą kartą neklysti. Interaktyviais automobiliais už interaktyvų mokestį per trumpą laiką galima labai toli nukeliauti ir daug darbų nuveikti. Didžiausias pagalbininkas čia – žinios.

Individualioje įskaitoje pirmą vietą užėmė 8c klasės ekipažo narės Julija Dindaitė ir Beatričė Petronavičiūtė, antrąją – Marijus Daraškevičius iš 8d klasės, o trečiąją – Dominykas Vitkus iš 8c klasės komandos. Sveikiname jus ir visus kitus lenktynių dalyvius! Tegu toliau didėja jūsų žinių bagažas, tegu nedingsta noras keliauti, ieškoti, atrasti...

                                                                        Rusų kalbos mokytojos

© 2016. Visos teisės saugomos