2019 gegužės 16 d. vykdant mūsų mokyklos neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą „Žengiu teisingu keliu“ kartu su projekto partneriais Alfonso Lipniūno progimnazija, įgyvendinančiais projektą „Mes prieš, o Tu? 2019“, abiejų mokyklų šeštų klasių mokiniai susitiko Alfonso Lipniūno progimnazijos sporto salėje.

Mūsų mokinukai, sutikti smagiai nusiteikusios progimnazijos socialinės pedagogės Vaidos Imbrasienės ir šeštokų, sugūžėjo į salę pasiruošę draugiškoms varžyboms „Linksmosios estafetės“, kurių tikslas – didinti mokinių fizinį aktyvumą, mokytis bendradarbiauti ir bendrauti be pykčio ir patyčių, turiningai ir prasmingai leisti laiką. Po V. Imbrasienės sveikinimo žodžio, gerai nusiteikę mokiniai, skambant smagiai, energingai muzikai turėjo progą apšilti ir išbandyti POUND. Treniruotę vedė Panevėžio sporto klubo „FreeMotion“ sporto trenerė Kristina Kaunietienė. Vėliau abiejų mokyklų mokiniai, susiskirstę į komandas, rungėsi linksmose estafetėse, sustoję ratu ir susikibę rankomis žaidė komandinį žaidimą, po jo jėgas išbandė žaisdami kvadratą. Visas užduotis paruošė ir sporto šventę vedė kūno kultūros mokytojas Valmantas Jocius.

Renginio pabaigoje po įveiktų rungčių pavargę, bet gerai nusiteikę visi dalyviai buvo apdovanoti. Pakviesti socialinės pedagogės V. Imbrasienės šeštokai nusifotografavo bendrai nuotraukai ir išsiskirstė – kas susiradęs naujų draugų, kas susitikęs jau pažįstamus ir gerai praleidęs laiką. Laukiame naujų susitikimų su projekto partneriais naujose veiklose.

Socialinė pedagogė Jolanta Rinkūnienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos