Birželio 18 diena mokykloje buvo paskelbta Savanorystės diena. 7d klasei tai buvo viena iš tų dienų, kai mokiniai mokėsi priimti pasaulį tokį, koks jis yra iš tiesų. Pasaulį, kuriame yra kitokių žmonių, kuriems reikia paprasto draugiško dėmesio. Be galo jautri, su emocija diena.

Dėkojame mokyklos pavaduotojai Virginijai Jeleniauskienei už atrastą vietą Savanorystės dienai, ačiū Jaunuolių dienos centrui, kad mus priėmė, parodė darbo ir kūrybines erdves, įtraukė į veiklas, pavaišino Solidarumo kava, buvo „be galo be krašto“ geranoriški, draugiški, 100 procentų gebantys būti savimi, besididžiuojantys savo centru. 7d klasė mokėsi dirbti komandoje, tolerancijos ir svarbiausių gyvenimo pamokų ir ,aišku, būti šalia žmonių, kuriems reikia elementaraus dėmesio. Žodžiais sunku perteikti, kokį gerumą ir nuoširdumą patyrėme, – tai reikia patirti patiems.

Taigi, siūlome visai Panevėžio visuomenei apsilankyti Jaunuolių dienos centre, dalyvauti centro projekte „Solidarumo kava“, kur galite kiekvienas skirti savo laiko ir savo bendravimu praskaidrinti jų kasdienybę.

7d klasės Inga Subačienė

© 2016. Visos teisės saugomos