Sausio 14 dieną Juozo Balčikonio gimnazijoje vyko atvirų durų diena aštuntų klasių mokiniams. Mokiniai susipažino su J. Balčikonio gimnazija, jos aplinka, klasėmis, mokyklos muziejumi.

Vėliau išbandė savo jėgas viename iš populiariausių gimnazijos renginių – protmūšyje. Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos mokiniai subūrė keturias dalyvių komandas: „Cukrus“, „Mes“, „Strong“, „Smart“. Pasak aštuntokų, „klausimai protmūšyje buvo nelengvi, tačiau spėlioti atsakinėti į juos buvo smagu“. Jie buvo sudaryti iš muzikos, istorijos, geografijos, literatūros sričių. Aštuntokai džiaugėsi, kad „daug ką sužinojo naujo, o žinios tikrai pravers ateityje“. Į savo mokyklą aštuntokai grįžo su džiugiomis žiniomis. Mūsų mokykos 8c klasės komanda „Cukrus“ laimėjo trečiają prizinę vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo aštuntokais. Tikimės, kad tapę J. Balčikonio gimnazijos nariais jie savo žinias skleis ne tik gimnazijoje, bet ir savo mieste bei Lietuvoje.

Aštuntokų įspūdžiai po pažinties su J. Balčikonio gimnazija: „Buvo labai smagu patikrinti savo žinias protmūšyje. Nors ir nelaimėjome pirmos vietos, daug ką sužinojome. Ši gimnazija paliko išties labai gerą įspūdį“ (Toma, 8b).

„Man labai patiko Juozo Balčikonio gimnazijoje, nes pasirodė labai geri ir draugiški žmonės. Labai patiko pati mokykla“ (Agnė, 8b).

„Juozo Balčikonio gimnazijoje yra muziejus, kuriame yra visa mokykos istorija, net pirmoji uniforma. Joje mokėsi labai daug žinomų žmonių panevėžiečių “ (Gabrielė B., 8b).

 8b kl. mokiniai ir auklėtoja Kristina Tarutienė 

 

© 2016. Visos teisės saugomos