Vasario 3 dieną mūsų mokyklos 44 aštuntokai dalyvavo Panevėžio „Minties“ gimnazijos organizuotame „Kūrybinių dirbtuvių“ renginyje.

Buvome sutikti prie rūbinės ir palydėti į aktų salę, kur stebėjome filmuką apie gimnaziją. Mus sveikino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ramutė Stasevičienė, mokytojai, mokiniai. Sutikome ir buvusių mūsų mokyklos mokinių, kurie dabar mokosi šioje gimnazijoje. Mokiniai atliko 5 skirtingas veiklas, užduotis: teko išmėginti kompiuterinės muzikos kūrimo programas, pasigaminti Morzės abėcėlę, užkoduoti apyrankes, dalyvauti teatro užsiėmimuose, pasportuoti, išbandyti savo jėgą ir taiklumą.

Veikla buvo išties įdomi, praktiška, inovatyvi ir, manau, į šią patirtį mokiniai atsižvelgs rinkdamasi tolimesnį mokymąsi gimnazijose.

Po veiklų apibendrinant renginį mokiniai buvo pakviesti atvykti kartu su tėvais vasario 25 dieną į būsimųjų gimnazistų susitikimą.

Profesijos patarėja I. Jasiūnienė

© 2016. Visos teisės saugomos