Spalio 24 dieną Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 8–10 klasių mokiniai vyko į Kauno „Žalgirio“ areną į Karjeros festivalį „Studfestas 2019“. Mokinius lydėjo 8b kl. vadovė Kristina Tarutienė ir profesijos patarėja Irena Jasiūnienė.

Mokytojams buvo organizuota kitokia veikla. Jie dalyvavo 6 val. konferencijoje „Įkvėpk mokytoją“, klausėsi pranešimų, teikė klausimus, dalyvavo diskusijose.

„Kuo norėtum būti užaugęs – pats dažniausias klausimas ir daugeliui kiek erzinantis klausimas vaikystėje. Patikėk, savęs paieškos tikrai nesibaigia pasirinkus specialybę,“ – taip kalbėjo „Studfesto 2019“ pranešejai Jonas ir Rolandas, kurie papasakojo apie savo kelią – apie sėkmės ir nesėkmes, kurios juos atvedė iki to, kur jie yra dabar. Ir ne tik jų, bet ir kitų 16 pranešėjų mokiniai klausėsi, darėsi asmenukes, renginio metu aplankė Draugų erdves, kur kalbėjosi su kolegijų, universitetų atstovais, studentais, atsakinėjo į klausimus, rinko mokymosi įstaigų štampukus.

Gaila, kad ne mūsų mokyklos mokinys laimėjo prizą už visus surinktus štampukus – nemokamą internetą metams.

Šis renginio metu mokiniai pamatė laimingus studentus, kurie siekia savo tikslo panaudodami įvairias galimybes bei įvertindami tai, ką turi Lietuvoje. Visi norintys buvo skatinami daryti drąsius, tvirtus mokslo žingsnius, kad gyvenimas pasisuktų sėkminga kryptimi.

Profesijos patarėja Irena Jasiūnienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos