Spalio 24 dienos ankstyvą rytą 8b, 8c, 8d ir 10a klasės mokiniai išvyko į jaunimo festivalį „Studfestas 2019“, kuris vyko Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šią kelionę suorganizavo profesijos patarėja Irena Jasiūnienė.

Ten sutikome daug įdomių, įžymių ir populiarių žmonių. Susipažinome su Vilniaus kolegija, Klaipėdos universitetu, Valstybinių miškų urėdija, Šiaulių valstybine kolegija, Kauno kolegija, Kauno taikomosios dailės mokykla, Lietuvos sporto universitetu, Mykolo Romerio universitetu, Vytauto Didžiojo universitetu, Socialinių mokslų kolegija, Vilniaus universiteto verslo mokykla, keliais užsienio universitetais bei jų darbuotojais, studentais, dėstytojais ir kt. Užsienio ISM universiteto atstovai ne tik papasakojo apie studijas ir profesijas, bet leido ir nusifotografuoti su pasirinktu 3D fonu. Profesionali vairuotojų mokykla leido išbandyti 3D akinius, kurie parodė, kokį neryškų vaizdą kelyje mato išgėręs žmogus. Renginį vedė Rolandas Mackevičius ir didžėjus Jonas Nainys. Paskaitas studentams ir mokiniams skaitė ir savo karjeros sėkmės istorijomis dalinosi Rytis Jurkėnas, Karolina Meschino, Mantas Stonkus, Vidas Bareikis, Rolandas Mackevičius, Jonas Nainys, Nerijus Leškys, Eugenijus Lastauskas, Milita Daikerytė, Radistai, Paul de Miko ir kt. Įžymybės maloniai bendravo su mokiniais ir studentais, atsakinėjo į klausimus, noriai fotografavosi. Mokytojams vyko seminarai, mini paskaitėlės, kurias vedė psichologai, universiteto dėstytojai, karjeros konsultantai ir kt. Po visų paskaitų ir susitikimų su universitetų atstovais vyko jaunimo diskoteka, kurioje koncertavo Rokas music ir Jessica Shywouh.

Mokiniai grįžo į mokyklą gerai nusiteikę, pasisėmę žinių ir pilni įspūdžių. Grįždami namo vėl planavo važiuoti į Vilniaus „Siemens“ arenoje 2020 metų pavasarį vyksiantį karjeros renginį.

Aistė Ramonaitė, Gabrielė Butkevičiūtė (8b),

klasės auklėtoja Kristina Tarutienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos