Neigiamų socialinių veiksnių projekto „Žengiu teisingu keliu“ veiklos tęsiasi toliau. Rugsėjo 16 dieną į Mykolo Karkos pagrindinę mokyklą atvyko Panevėžio miesto Probacijos tarnybos darbuotojos, kurios susitiko su 8b ir 8c klasių mokiniais.

Susitikimo metu mediatorė mokiniams papasakojo apie tai, kas yra mediacija, kada ji yra taikoma ir kokias paslaugas teikia mediaciją atliekantis darbuotojas. Inspektorės supažindino mokinius su Probacijos tarnybos veikla, atliekamomis funkcijomis ir kada yra reikalinga šios įstaigos darbuotojų priežiūra, kokia atsakomybė laukia asmenų, kurie jau turi 14 metų ir daugiau. Aštuntokai turėjo galimybę susipažinti su policininko profesija ir pamatyti jų darbe naudojamus prietaisus: alkoholio detektorių, elektroninio stebėjimo įrangą – apykoję, apsiginimo nuo šunų prietaisą, kuris skleidžia ypatingai nemalonų, cypiantį garsą ir kt. Mokiniai šiuos prietaisus ne tik apžiūrėjo, bet ir išbandė. Susitikimo pabaigoje darbuotojos aktyviai atsakinėjo į mokinių klausimus, analizavo jų pasakojamas situacijas, kurios mokiniams sukėlė daug neaiškumų.

Džiaugiamės, kad Probacijos tarnybos darbuotojos bendradarbiauja su mūsų mokykla ir aktyviai dalyvauja vykdant neigiamų socialinių veiksnių projektą „Žengiu teisingu keliu“.

Kristina Tarutienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos