Sausio 20–27 dienomis visus, mėgstančius laisvalaikį leisti lauke, lipdyti Sniego senius, čiaužyti nuo kalniuko, grožėtis gamta ir fotografuoti, pakvietėme sudalyvauti virtualioje nuotraukų parodoje „Pasaulis mano akimis“. Savo nuotraukose reikėjo užfiksuoti tai, kas aplinkoje atrodė labai gražiai ir originaliai.

Atsiųstų nuotraukų gausumas parodė, kad karantino laikotarpis neuždarė žmonių namuose, neįkalino tarp namų keturių sienų, o tiesiog pakvietė labiau pasinerti į gamtą, pastebėti kiekvieną jos pasikeitimą ir džiaugtis teikiamais žiemos malonumais. Nuotraukas siuntė mokiniai, tėveliai, mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai. Širdis džiaugiasi žiūrint į mokinių nuotraukas, kuriose jų akys spindi iš džiaugsmo, veiduose švyti plačios šypsenos, o kūnas atsipalaidavęs mėgstamoje veikloje. Mokiniai grožisi ir džiaugiasi gamta ir žiemos pramogomis – lipdo Sniego senius, stato sniego pilis, žaidžia sniego karą, lesina antis, paukštelius, kasa sniegą, vedžioja kieme šuniukus, juos dresiruoja, čiaužo nuo kalniuko su rogutėmis, daro „sniego angelus“, piešia raštus pusnynuose, grožisi ir stebi gamtą ir t. t.

Taigi, visus kviečiu pasižiūrėti ir pasigrožėti virtualia nuotraukų paroda „Pasaulis mano akimis“, kurioje yra užfiksuota beveik 300 nuostabių, nepakartojamų mūsų mokyklos bendruomenės narių gyvenimo akimirkų. Po nuotraukomis galite spausti „laikus“, „širdeles“, „smailus“. Daugiausia „laikų“ gavusi nuotrauka bus nominuota – populiariausia parodos nuotrauka, daugiausiai „širdelių“ – mylimiausia nuotrauka ir daugiausia „šypsenėlių“ gavusi nuotrauka – linksmiausia nuotrauka.

Rinkimai vyksta iki vasario 5 dienos!

Virtuali paroda (žiūrėti).

Kristina Tarutienė, parodos organizatorė

© 2016. Visos teisės saugomos