Kas gali savanoriauti? Kur galima savanoriauti? Kodėl verta savanoriauti? ...Ir dar daug atsakymų apie savanorystę gegužės 3 d. išgirdo mūsų mokyklos šeštokai virtualaus susitikimo metu su Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre savanoriaujančiais savanoriais. Europos solidarumo korpuso projekto pavadinimas „Ryšys“, kuriame jie dalyvauja, puikiai iliustruoja šio susitikimo esmę.

Savanorė iš Sakartvelo Lasha, turkė Merve ir ispanas Marc susitikimo metu ne tik pristatė savo patirtį savanoriaujant, bet ir papasakojo apie savo šalis, jų išskirtinumus. Mūsų mokyklos mokiniai uždavė nemažai klausimų. Renginys vyko anglų kalba.

Už galimybę supažindinti mokinius su karjeros ugdymu ir ugdyti mokinių pilietiškumą kitaip dėkojame Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro neformaliojo ugdymo skyriaus vedėjai Kristinai Raščiuvienei.

Renginio organizatorės anglų kalbos mokytojos Eglė Čepulienė, Virgilija Skliutienė ir Irena Gaidelionienė bei profesijos patarėja Irena Jasiūnienė.

                                                                            Anglų k. mokytoja Eglė Čepulienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos