Neigiamų socialinių veiksnių projekto „Žengiu teisingu keliu“ veiklas birželio mėnesį užbaigė projekto partneriai – 5-osiosios gimnazijos atstovai. Psichologė Elvira Vaisiauskiene birželio 14 dieną 8b klasės mokiniams nuotoliniu būdu skaitė paskaitą „Smurtas artimoje aplinkoje prieš vaikus – kiekvienas turi pastebėti“.

Paskaitos metu mokiniai susipažino su smurto sąvoka, smurto formomis ir ką daryti, kur kreiptis pagalbos, patyrus smurtą. Susitikimo pabaigoje psichologė Elvira Vaisiauskienė atsakė aštuntokams į visus klausimus ir pasiūlė pasiskaityti A. Kurienės knygą „Ką kiekvienas vaikas turi žinoti apie smurtą ir kaip išlikti saugiam“. Rugsėjo mėnesį mūsų mokyklos mokiniai ir vėl susitiks su projekto partneriais, kurie, vykdydami neigiamų socialinių veiksnių projektą „Mano ateitis – mano rankose“, pakvies mūsų mokyklos mokinius dalyvauti debatuose prevencine tema.

Kristina Tarutienė, psichologė

 

© 2016. Visos teisės saugomos