Lapkričio 22 d. mūsų mokyklos trys 5-6 klasių mokinių komandos žygiavo į Alfonso Lipniūno progimnaziją. Progimnazijos Mokinių taryba kartu su socialine pedagoge Vaida organizavo protmūšį „Padaryk išminties pauzę”.

Veikla vyko vykdant neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektus „Žengiu teisingu keliu" (Mykolo Karkos pagrindinė mokykla) ir „Mes prieš, o Tu? 2022” (A. Lipniūno progimnazija). Mūsų mokyklą atstovavo mokinių komandos – 5c kl. komanda „Einšteinai”, 6c kl. komanda „Čičinskas” ir 6d kl. komanda „Karkaičiai”. A. Lipniūno progimnaziją atstovavo 6a kl. komanda „Proto maišas”, 5b kl. komanda „Skydas”, 6a kl. komandos „Sumanieji” ir „Alfa”. Abiejų mokyklų mokiniai galėjo išbandyti savo žinias, gebėjimą spręsti problemas komandoje ir draugiškai ieškoti atsakymų. Protmūšio dalyviai turėjo įveikti 3 turus, kiekvieną iš jų sudarė po 10 klausimų: „Taip ar ne”, „Keli atsakymų variantai” ir „Pagalvokit – atsakykit”. Komisijai operatyviai suskaičiavus visų komandų surinktus taškus, paaiškėjo, kad prizinę II vietą laimėjo mūsų mokyklos 6c kl. komanda „Čičinskas”, I ir III vietos laimėtojai - A. Lipniūno progimnazijos komandos. Visi protmūšio dalyviai buvo apdovanoti prizais, padėkos raštais ir diplomais. Mokiniai grįžo į mokyklą laimingi bei sužinoję daug įdomių dalykų. Dėkojame projekto partneriams už gerą nuotaiką, puikų renginį ir ilgametį bendradarbiavimą.

Socialinė pedagogė Jolanta Matiukė

© 2016. Visos teisės saugomos