Ruduo. Vis dažnesni lietūs, vėjai įkvepia atrasti, pažinti, kurti... Ruduo mus užburia savo spalvomis, gamta dovanoja įvairiausių gėrybių. Rugsėjo mėnesį Panevėžio miesto savivaldybės administracijos finansuojamo projekto „Žengiu teisingu keliu“ organizatoriai kvietė visą mokyklos bendruomenę besidžiaugiant spalvingu rudenėliu kurti projekto simbolius. Dalyviai rinko įvairiausias gamtines medžiagas, nešė į mokyklą ir, išradingai sudėlioję ant vejos, sukūrė įvairiaspalvius projekto simbolius.

Labai džiugu, kad į simbolio kūrimą įsitraukė net 28 klasių mokiniai, tėveliai, pedagogai. O nuostabiais darbais iki šiol gėrisi ne tik visa mokyklos bendruomenė, bet stabteli akimirkai ir pro šalį skubantys praeiviai.

Visi darbai kūrybiški, spalvingi, sukurti su meile ir užkrečiantys gera nuotaika. Oi sunkus uždavinys teko komisijai, kuri atidžiai ir kruopščiai apžiūrėjusi visus darbus, turėjo išrinkti geriausius. Ilgai svarsčius, pasitarus buvo išrinkti 6 geriausi ir labiausiai projekto esmę atskleidžiantys simboliai: 1c klasės (mokyt. Eglutė Švagždienė), 1d klasės (mokyt. Aurika Zimblyte-Blansjaar), 2a klasės (mokyt. Nomeda Kizlienė), 4a klasės (mokyt. Milda Medeckienė), 6a klasės (kl. vadovė Kristina Tarutienė) ir 8b klasės (kl. vadovė Dalia Kubilienė). Geriausiai įvertintų darbų autoriai sulaukė staigmenos – buvo apdovanoti projekto „Žengiu teisingu keliu“ rėmėjų, vienos seniausių individualių įmonių Panevėžyje, Nekilnojamo turto firmos „Modelis“ nekilnojamojo turto brokerės A. Kakariekienės įsteigtu prizu. Kiek nuostabos ir puikių emocijų sukėlė į klases atneštos šiltos ir kvepiančios picos. Kiti projekto dalyviai neliko neįvertinti, visi už dalyvavimą ir puikius darbus buvo apdovanoti mokyklos įsteigtais saldžiais prizais.

Nuoširdžiai dėkojame visiems už labai aktyvų dalyvavimą kuriant neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Žengiu teisingu keliu“ simbolį, Nekilnojamo turto firmai „Modelis“ už gardžius prizus.

Socialinė pedagogė Jolanta Matiukė

Nuotraukų galerija mokyklos „Facebook“ paskyroje (žiūrėti)

 

© 2016. Visos teisės saugomos