Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventę mokykloje paminėjome per netradicinio ugdymo dieną (kovo 10 d.). Įvairios veiklos, koncertai, apsilankymas Kraštotyros muziejuje, kino centre „Garsas“ kūrė puikią nuotaiką ir leido visai bendruomenei patirti laisvės pojūtį.

Mokyklos direktorius Alfredas Paberžis sveikindamas viktorinų „Šalis ta Lietuva vadinas...“ laimėtojus įteikė Lietuvos Valstybės Konstitucijų rinktinę ir palinkėjo, kad ji būtų visos šeimos „stalo knyga“. Visus moksleivius paragino susimąstyti apie laisvę, ypač už ją šiandien taip įnirtingai kovojančios Ukrainos fone. Nors laisvę mes kiekvienas suvokiame skirtingai, bet svarbiausia, kad galime savo šalyje jaustis nepriklausomi nuo bet kokio diktatoriaus.

Šventės džiaugsmą skleidė moksleivių atliekamos dainos apie Lietuvą (mokytoja Aldona Mikolaitienė), liaudiški ir šiuolaikiniai šokiai (mokytoja Rasutė Ragelienė). Koncerte pasirodę ir jį stebėję dalyviai tikrai pajuto tą šventinę nuotaiką.

Poeto žodžiais tariant suprantame, jog „Mes turim savo LIETUVĄ, / Kur tik viena tėra / Tokia troba, / <...>Toks suolas, toks gaivus vanduo...“ Didžiuojamės savo tėvyne.

Loreta Švarlienė, meno vadovė

Renginių nuotraukos ir pasirodymų ištraukos publikuojamos mokyklos „Facebook“ paskyroje (žiūrėti).

 

© 2016. Visos teisės saugomos