Visada naudingiau ir įdomiau, kai pamokos vyksta netradicinėje erdvėje ar netradiciniu tikslu. Šiandien, kovo 14 d., pasaulyje minima konstantos Pi diena. Ta proga 6c klasė kartu su mokytojomis Zita Vickuviene, Virginija Kuriazoviene bei Inga Subačiene sukūrė prasmingą Pi dienos paminėjimą – renginį, netradicinę pamoką.

Pamokoje mokiniai sužinojo svarbiausius Pi dienos faktus, sutapimus ir svarbą matematikoje bei fizikoje. Neatsitiktinai pasirinktas šis pirmadienis, nes „Pi“ diena yra kovo 14-oji: matematikos ir fizikos fanai visame pasaulyje šią dieną švenčia prisimindami iracionalų skaičių 3,14.

Pamokos metu atlikome praktines užduotis, susipažinome su terminais ir faktais anglų kalba, pasitikrinome, kiek sužinojome, taikydami informacines technologijas. O svarbiausia, visi kartu valgėme mokytojos Zitos ir mokinių keptą pyragą bei pyragaičius, dedikuotus Pi dienai. Beje, ar žinojote, kad Pi diena turi būti pažymima suvalgant apvalų pyragą, papuoštą graikiška raide π ir pi reikšmėmis. Be to, π tarimas angliškai sutampa ir su šio žodžio (angl. pie, 'pyragas') tarimu. Kuo daugiau tokių integruotų, netradicinių pamokų norėtų 6c klasė! Tesipildo mokinių norai!

Mokytojos I. Subačienė, Z. Vickuvienė, V. Kuriazovienė

© 2016. Visos teisės saugomos