Birželio 15 d. 7b klasės mokiniai vyko į Vilnių. Pirmiausia aplankėme moderniausią MO muziejų, kuriame edukacijos metu mokiniai turėjo galerijoje rasti paveikslą, apibūdintą tik keliais pavieniais žodžiais.

Taip pat apžiūrėjome specialią parodą, kurioje buvo eksponuojamos romų tautybės žmonių fotografijos. Pamatėme daug durų, suvežtų iš buvusio romų taboro Vilniuje, kai jis buvo naikinamas. Mokiniams didelį įspūdį paliko atskiros erdvės muziejuje bei neįprasta MO pastato architektūra. Bevaikštinėdami aptikome ten įrengtą rampą, kurios viduryje pastatytas senas šiltnamis ir netgi galėjome pasisupti ant apvalaus rato.

Vėliau vykome apžiūrėti aukščiausią statinį Lietuvoje. Vilniaus televizijos bokšte kilome liftu į 17 aukštą, kur iš kavinės „Paukščių takas“ galėjome stebėti visą miesto panoramą.

Pasigrožėję vaizdais iš aukštai, nusileidome žemyn ir aplankėme Vilniaus Katedrą, keliavome prie Prezidentūros bei pavaikštinėjome po Vilniaus senamiestį.

Kelionės metu mokiniai sužinojo, kaip galima atpažinti paveikslą, jo nematant ir žinant tik raktinius žodžius bei pamatė Vilnių iš paukščio skrydžio. Visiems patiko ši kelionė, pilni įspūdžių grįžome namo.

Klasės auklėtoja L. Boguškienė

 

© 2016. Visos teisės saugomos