Rugsėjo 28 d. mokykloje vyko smagi ir linksma Sporto šventė. Pagrindiniai dalyviai – mikrorajono darželių priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtiniai.

Šventėje dalyvavo lopšelių-darželių „Rugelis“, „Riešutėlis“, „Žvaigždutė“, „Taika“, „Papartis“ komandos. Susirinkusius pasveikino mokyklos direktorius A. Paberžis.  Direktorius visiems vaikučiams palinkėjo smagiai sportuoti, o ateityje siekti olimpinių aukštumų.

Šventę  pradėjo spalvingas mokyklos šokių kolektyvas (vad. R. Ragelienė), kuris alsavo puikia nuotaika ir energija. Po šokių kolektyvo pasirodymo  mažieji sportininkai rungtyniavo  smagiose estafetėse:  „Balionėlis“, „Kėglius – į lankus“, „Kaštonai keliauja“, „Parneški obuoliuką“. Ketvirtokai, sirgaliai ir šventės padėjėjai, buvo kupini teigiamų emocijų ir padrąsinančių šūksnių rungtyniaujantiems. Komandos varžėsi ir kovėsi iš visų jėgų, todėl pralaimėjusių nebuvo. Laimėjo draugystė!  Kiekvieno darželio auklėtiniai  iškovojo po varžybų taurę. Komandos apdovanotos padėkomis, medaliais ir obuoliais.

Vaikų sporto šventė suteikė džiugių akimirkų, leido mažiesiems pajausti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą, aidėjo džiūgaujančių vaikų balsai... Tikime, kad vaikų dalyvavimas sportiniuose renginiuose  skatina mažųjų norą sportuoti, ugdo bendruomeniškumą ir norą augti sveikiems.

                                      Mokytojos Žydrūnė, Aurika, Rasa

 

© 2016. Visos teisės saugomos