Rugsėjo 29 d. – Mykolinės, tradicinė paskutinės rugsėjo mėnesio savaitės šventė mūsų mokyklos bendruomenėje. Kasmet mokiniai, mokytojai ir tėveliai kūrybiškai ir atsakingai ruošia rudens gėrybes mokykloje organizuojamai parodai.

Smagiai, linksmai ir turiningai praleisti laiką 1–4 klasių mokiniai rinkosi į aktų salę. Renginį vedė specaliosios klasės mokytoja Milda Medeckienė, kuri daug vaikams pasakojo apie Mykolą Karką, kurio vardu ir pavadinta mokykla. Pasakojimu ir skaidrėmis mokiniams buvo priminti svarbiausi šio žmogaus gyvenimo epizodai. Intarpuose mokiniai šoko liaudies šokius, kuriuos paruošė kartu su mokytoja Rasute Rageliene, dainavo ir net grojo skrabalais ir kanklėmis su mokytoja Aldona Mikolaitiene.

Renginio metu vaikams buvo paaiškinta, kad žmonių užtarėjas šv. Mykolas apdovanoja drąsa ir galiomis įveikti piktąsias dvasias, tamsą, todėl Mykolinės ne tik „auksinio rudens“ šventė, bet ir išsivadavimo iš baimės šventė.

Mažieji pradinukai salėje ieškojo Mykoliuko, kuris buvo pakviestas ir apdovanotas, kadangi jo vardo diena. Salėje nuotaika buvo pakili, nes vaikai visi kartu dainavo, plojo, trepsėjo ir pasibaigus šventei keliavo į klases ruošti rudeninių gėrybių kompozicijų.  

 1a klasės mokytoja Nomeda Kizlienė

Akimirkos GALERIJOJE–2016 m. ruduo–Mykolinių akimirkos

© 2016. Visos teisės saugomos