Lapkričio 3 d. į mokyklą rinkosi 1e, 2c ir 4b klasės mokinukai. Jie ruošėsi vykti į Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnaziją dalyvauti respublikinėje pradinių klasių mokinių ir mokytojų kūrybinėje konferencijoje „Džiaugsmą atrandu kurdamas“. Dar kartą aptarę savo projektus, mokiniai išvyko į konferenciją.

1e ir 4b klasių mokiniai: Lėja, Vakaris, Tija, Goda – pristatė projektą  „Ar tikrai myliu Lietuvą?“. Nors ir maži, bet puikiai pasiruošę, jie nuotaikingai pristatė savo projektą. Pristatymo metu atliko klasės draugo Dagniaus Židonio (4b kl.) sukurtą muzikinę kompoziciją. Kūrinėlis buvo toks nuotaikingas, kad linksmą kompoziciją  atliko visi konferencijos dalyviai. 

2c klasės mokiniai Vesta ir Deimantas žaismingai pristatė projektą „Mūsų mažasis teatras“. Įdomiai pasakojo apie teatrinę savo veiklą: žaidimus-pratimus, smagius užsiėmimus, improvizacijas, spektaklius. Pasakojo apie malonumą vaidinti, kūrybą, didėjančią drąsą scenoje, dalyvavimą įvairiuose renginiuose.

Daug įdomių projektų pristatymų mūsų mokiniai išgirdo ir iš kitų mokyklų pradinukų: apie augintinius, apie vandens išfiltravimą, kūrybinius darbelius iš antrinių žaliavų ir daugelį kitų.

Konferencijos dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis. Vaikai nusprendė, kad konferencijoje dalyvauti labai įdomu. Gali ne tik savo darbus pristatyti, bet ir kitų paklausyti. Visi nutarė, kad būtinai dalyvaus konferencijose. Juk tai taip įdomu! 

 Mokytojos Remigija, Rasa, Loreta

© 2016. Visos teisės saugomos